Kopaniny
Pro některé městská část Aše, pro jiné obec u Aše. Tolik určení - někdy podle potřeby, někdy podle povahy, někdy podle zaměření. Tak je toto místo bráno.
Každopádně jsme obcí na nejzápadnějším výběžku Česka (v odkazech je umístěna mapka polohy), rozložená po stráních kolem silnice z Aše do Doubravy.
Život v Kopaninách je silně provázán s životem navazující obce Doubrava o čemž svědčí nejen společný "osadní výbor", ale i řada akcí pořádaných společně.
    
11.1.2011
Nová emailová adresa OsV je : kopaniny.doubrava@seznam.cz
      
Kopaniny  v obrázcích - rubriky Galerie 
Vložené galerie jsou rozděleny podle témat v podrubrikách. Jsou tu obrázky krásného okolí. Jsou tu i obrázky jak dopadla příroda po řádění živlů.
Budou tu ale i obrázky ze života obce - společné akce, zábava ale i nedostatky, které obyvatele trápí.
 
 
17.9.2008
Přidal jsem další rubriky :
1) "Nástěnka" s cílem zobrazovat zde zprávy a aktuality, které by se měly rozšířit mezi obyvatele Kopanin a Doubravy.
2) "Info osadního výboru" - zde najdete dokumenty  osadního výboru  
  
 
Kontaktní email:                       kopaninyAs@seznam.cz
na tuto adresu můžete posílat podněty či připomínky na zlepšení nebo změny, ale můžete posílat i fotografie nebo články, které chcete na těchto stránkách zveřejnit. Cenzurovat to nebudu, ale vulgarity nebo osobní útoky budou odstraněny (to platí i pro diskuzi)
  
  
17.11.2008
přidal jsem rubriku "Inzerce".
Jen na vysvětlenou - nejde o běžnou inzerci. Záměrem je pouze lokální inzerce, mým přáním je zvěřejňovat zde nabídky na služby, pomoc nebo i prodej v rámci lokality a nabídky vedoucí ke zlepšení života v lokalitě.
Pokud bude mít někdo zájem, stačí poslat na kontaktní adresu   kopaninyAs@seznam.cz a pokud bude odpovídat výše uvedenému, bude zveřejněn.
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one