Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7203"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Proč byla tak nehorázně zvýšená daň z nemovitosti ?

Jak se Vám zvýšení bez kanalizace,plynu a slabé elektrické přípojky líbí ?
Proč byla tak nehorázně zvýšená daň z nemovitosti ?

Jak se Vám zvýšení bez kanalizace,plynu a slabé elektrické přípojky líbí ?
Vážené dámy,

pozorně si prohlédněte nástěnku.
Jasný škoda psa, ale když ho celou dobu zvládal a bylo to v pořádku a ten pes poslouchal, tak pak když se stane něco takovýho a ten pes už prostě neposlechne a tzv. se mu zatmí a nevidí a neslyší, tak mu prostě přestal věřit a starýho psa novým kouskům nenaučíš a nejspíš z obavy, aby se tento incident neopakoval, tak toto bylo jediné normální logické řešení, i když to pro něj určitě nebylo taky lehký...Může se to stát i nejlépe vycvičenému psu, prostě mu cvakne a je konec.

Místní specialita. Nikdo u toho nebyl, nikdo nic neviděl, ale všichni ví vše nejlíp. No co dodat, pořád stejné. smiley
Proč by měl být příspěvek blbost? Když nezvládnu psa, tak řešení pro majitele je utracení psa? Tak to vám tedy nerozumím? Asi to je pro vás taky řešení, nezvládám psa, kterého jsem si dobrovolně pořídil, tak zlikvidovat. Zamyslete se nad sebou. Možná vám to pomůže!!!!
Ten poslední příspěvek je fakt blbost, to zase nemá někdo co dělat.
Psi chyby nedelaji je to jednoznacne chyba majitele.Muze se stat,ze pes z nejakeho duvodu zautoci,ale majitel psa je prave ten co by mel znat duvod.Jestli ho vsak nezna a vyresi to utracenim,tak nikdy psa mit nemel.Takovi lide jen rozsiri povesti o zlich a hodnych psech,ale svou vinu si nepriznaji.
Utratit psa majitelem, jenom proto, že ho nezvládl je vražda.
V Kopaninach se pry stal incident. Udajne pes mel pokousat cloveka a majitel psa se rozhodl nechat psa utratit. Neznam podrobnosti, ale pokud ma nekdo nejaky nazor, tak si o tom muzeme v obecne rovine popovidat. Dekuji
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one