Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2043"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
V Galerii - okolí, foto od obyvatel jsou fotky "nového souseda"

Díky za příspěvek, tohle se často nevidí.
Ten kdo chodí po vesnici a udává lidi, že mají nepořádek na svých zahradách a pozemcích je fakt jen nějaká zavistivá svině, ten dotyčnej udavač je odpad sám o sobě a měl by se co nejrychleji zreciklovat, moc odvahy asi nemá aby za někým přišel a řekl mu to do očí, prostě jde na úřad a udá ho....Já si ty odpade zjistím, kdo jsi.

Zvyseni dane je sice neprijemna vec, ale kanalizace a spatne vedeni je tady v teto oblasti, uz drahne let a presto tady stale bydlite. Ja osobne si nemyslim, ze tady nekoho pali kanalizace, plyn apod. Proc byla zvysena dan? No asi proto, ze je to potreba. To vite soudruzi odesli a komunismus se jim jaksi nepodarilo vybudovat. Budme vsichni radi, ze to tak dopadlo a nestezujme si.
Daň byla zvýšena protože patříme pod Aš. Jaksi někdo zapomíná, že zde opravdu není nic, dokonce a pokud to půjde takhle dál obávám se, že sem nepovede už ani silnice. Je potřeba si stěžovat. smiley
Proč byla tak nehorázně zvýšená daň z nemovitosti ?

Jak se Vám zvýšení bez kanalizace,plynu a slabé elektrické přípojky líbí ?
Proč byla tak nehorázně zvýšená daň z nemovitosti ?

Jak se Vám zvýšení bez kanalizace,plynu a slabé elektrické přípojky líbí ?
Vážené dámy,

pozorně si prohlédněte nástěnku.
Jasný škoda psa, ale když ho celou dobu zvládal a bylo to v pořádku a ten pes poslouchal, tak pak když se stane něco takovýho a ten pes už prostě neposlechne a tzv. se mu zatmí a nevidí a neslyší, tak mu prostě přestal věřit a starýho psa novým kouskům nenaučíš a nejspíš z obavy, aby se tento incident neopakoval, tak toto bylo jediné normální logické řešení, i když to pro něj určitě nebylo taky lehký...Může se to stát i nejlépe vycvičenému psu, prostě mu cvakne a je konec.

Místní specialita. Nikdo u toho nebyl, nikdo nic neviděl, ale všichni ví vše nejlíp. No co dodat, pořád stejné. smiley
Proč by měl být příspěvek blbost? Když nezvládnu psa, tak řešení pro majitele je utracení psa? Tak to vám tedy nerozumím? Asi to je pro vás taky řešení, nezvládám psa, kterého jsem si dobrovolně pořídil, tak zlikvidovat. Zamyslete se nad sebou. Možná vám to pomůže!!!!
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one