Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3644"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Už aby jim hráli. Trvá to už dlouho.
Dovolim si nesouhlasit. Zde se neresi a nikdy neresily pomluvy, ale fakticke pripominky. Jestli mel nekdo nazor, nebo se hlasil o sva prava, tak to si tedy dovolil. A to neni spravne. Chci tim jen rict, ze tady bude humor teprve tehdy, az budou ti spravni na svych mistech a tem spatnym zahrajou.
smileysmileysmiley
Je tu nějak mrtvo "A svítíčko sluní štipky mouchají apřišel k nám študý chudent v rozpláštěném trháku tabaje nemáku začal pikslat lízu.Uchlebte si studý chudente z našeho kroja.náš štek na něho zapesal a vrťáskem zaocásal,že se toliko polekal,přeběhl brachovo hrašiště a přeplotil skoč až si lámy přehnátal.Přišel doktor z nemocní obecnice a uřízl mu nohy u prdí samele."

Jeléto tak trochu humoru do života.Však se zde nemusí řešit jen pomluvy.Co myslíte?
Ten, kdo chodí po vesnici se už nemohl dívat na to co jsi tady udělal za nepořádek. Pěkně si to nalož, ukliď a nikomu nenadávej. Já se jen divím, že osadní výbor, byl tak dlouho v nečinnosti a nakonec to za něj musel udělat někdo jiný. Osadní výbor se zabývá schránkama pro udavače, a že ty tady skladuješ takový bordel bez povolení, si nikdo z OsV nevšimne. Co by ti měl kdo závidět, chovej se slušně a bordel si dělej tam odkud jsi přišel. Trdlo jedno.

smileysmileysmiley
V Galerii - okolí, foto od obyvatel jsou fotky "nového souseda"

Díky za příspěvek, tohle se často nevidí.
Ten kdo chodí po vesnici a udává lidi, že mají nepořádek na svých zahradách a pozemcích je fakt jen nějaká zavistivá svině, ten dotyčnej udavač je odpad sám o sobě a měl by se co nejrychleji zreciklovat, moc odvahy asi nemá aby za někým přišel a řekl mu to do očí, prostě jde na úřad a udá ho....Já si ty odpade zjistím, kdo jsi.

Zvyseni dane je sice neprijemna vec, ale kanalizace a spatne vedeni je tady v teto oblasti, uz drahne let a presto tady stale bydlite. Ja osobne si nemyslim, ze tady nekoho pali kanalizace, plyn apod. Proc byla zvysena dan? No asi proto, ze je to potreba. To vite soudruzi odesli a komunismus se jim jaksi nepodarilo vybudovat. Budme vsichni radi, ze to tak dopadlo a nestezujme si.
Daň byla zvýšena protože patříme pod Aš. Jaksi někdo zapomíná, že zde opravdu není nic, dokonce a pokud to půjde takhle dál obávám se, že sem nepovede už ani silnice. Je potřeba si stěžovat. smiley
Proč byla tak nehorázně zvýšená daň z nemovitosti ?

Jak se Vám zvýšení bez kanalizace,plynu a slabé elektrické přípojky líbí ?
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one