Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2036"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Souhlasím s df24f6.Nový osadní výbor založil opět už druhé stránky viz. http://www.kopaniny-doubrava.cz/ ,ale očividně se o ně nikdo nestará.Poslední zápis ze schůze je datován 4.8.2011.Na nových stránkách není umožněná žádná diskuze(asi se bojí názoru občanů na jejich práci pokud ovšem nějakou vykonávají).Informovanost občanů o dění v obcích je nulová.Pokud vím tak starý osadní výbor zápisy ze schůzí dodal do týdne i dříve a byly zveřejněny i zápisy z jednání s MÚ.Na jejich stránkách jsem nenašel ani jediný za pomalu roční působení.Za starým OSV byl vidět kus práce což se o novém OSV říci vůbec nedá.Nevím zda někdo z nových členů na tyto stránky chodí,které stále bezvadně fungují,ale je to jediná možnost kam napsat svůj názor.Otázkou je proč my občané takový výbor trpíme.Proč OSV nesvolá veřejnou schůzi a nevysvětlí proč to nefunguje jako dříve.
Chci se zeptat. Neslyším a ani nikde nevidím (zápisy OSV), zda se vůbec něco v Kopaninách a Doubravě děje? Funguje ještě OSV?
Začíná být pěkně velká ranní rosa a houby začali.Našel jsem krásné hřiby.
Houby moc nerostou, ale mozna jeste zacnou. Bylo dost sucho.
Nevíte náhodou, jestli rostou houby?smiley
Uz aby byl snih, je tady strasna nuda.
A zase se klepem.

Průběh v Galerie - okolí / Zemětřesení 2011

smileysmiley
Zmeny v Doubravsko-Kopaninskem vyboru se deji tak casto,ze se to neda uhlidat.Proc se tak deje je vsem jasne.
/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*

Zdravím,

Nevím, kdo se skrývá za podpisem „Fanda“, ale jako admin těchto stránek děkuji z příspěvek na provoz stránek. Kreditní konto www.kopaniny.mistecko.cz se tímto navýšilo o 60000 kreditů.

Dovolím si jen objasnit, jak to funguje. Příspěvek je připsán na kreditní konto stránek a slouží ke krytí nákladů na provoz, nebo zobrazování jednotlivých stránek. Každé zobrazení je v hodnotě -3 kreditů z kreditního konta stránek. Pokud je kredit vyčerpán, jsou automaticky zařazeny reklamy.

Za tři roky existence těchto stránek k tomu nedošlo (stránka kopaniny.mistecko.cz vznikla 31.7.2008). Za celou dobu kromě mne přispělo i několik sousedů z Kopanin.

Ještě jednou děkuji. smiley

/*/*/*/*/*/*/*/*
Stránky jsou super a posílám podporu za 99Kč.

Fanda
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one