Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1000"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Děkuji za odpověď, ale otázka, zda ještě osadní výbor existuje, je oprávněná. Asi už jim nestojíme ani o informace, zda se něco změnilo, či zda se připravuje nějaká schůze. Tak uvidíme, necháme se překvapit. Děkuji
Oficiální stránky osadního výboru přestaly fungovat na počátku července po odstoupení předsedkyně. A protože není nic ani ve vývěskách, je spíše na místě otázka ne na existenci stránek, ale zda vůbec existuje osadní výbor. Proč to takto dopadlo je na vysvětlení těch, kteří se o to zasloužili, třeba na veřejné schůzi. Zda je plánovaná nebo ne, nevím, informace nemám.
Osadní výbor Kopanin a Doubravy už nepracuje? Nemohu najít žádné jejich stránky.
Nevíte o tom něco?
Proc mate potrebu se tu vzajemne postuchovat a delat tu jeste hustejsi atmosferu? Pokud se vam tyto stranky nelibi, tak si zalozte vlastni a vse bude ve vasich rukou vcetne diskuse smiley
To ja prece vim, ze to nejsou stranky osadniho vyboru ty trdlo. Zprava mela adresata a ten moc dobre vi o cem to je.
Ahojky milý anonyme. Toto nejsou stránky OV, odkaz na osadní výbor http://www.kopaniny-doubrava.cz/
Vidis Admine jak se ti podarilo zlikvidovat stranky. Posledni lednovy prispevek a konecna. Je to smutne, ale dalo se ocekavat, ze to svym pristupem zabijes. Svoboda projevu ti nic nerika a vymluvy o osobnim napadani byly jen zasterkou nefunkcniho osadniho vyboru. Bylo chybou neprijimat slova kritiky, napadat a vyhrozovat prispivajicim. Ted si muzes stranky nalozit do octa. Preji hodne uspechu.
Dobrý den.
Na Nástěnce je informace o nutnosti řešit rozdíl mezi půvoním stavem plochy pozemků oproti novým údajům vyplývajícím z digitalizace katastrálních map
Admin
Dobrý den,
v uplynulém týdnu dokončil poskytovatel služeb převod těchto stránek na nové servery a současně výrazně změnil prostředí.
Prvním poznatkem je uvolnění diskuze tak jak fungovala dříve. Stejně tak registrace případných zájemců je řešena přes emailovou adresu.
V příštích dnech se bude vzhled stránek občas měnit - je to dáno změnou technologie a nutnosti nastavit stránky do správné kondice. To chce nejen čas a občas i se naučit něco nového.

děkuji zájemcům za trpělivost

Admin
Dobrý den.

Asi si někteří všimli při pokusu o přístup do diskuze, že nelze zadat nový příspěvek bez registrace.

Bohužel toto není opatření mé, ani adminů na jiných stránkách, ale správců serveru WEBGARDEN. Protože na dotaz jsem ještě nedostal odpověď, mohu se pouze domnívat, že jde o reakci na plnění jednotlivých stránek reklamamou produkovanou automaty. Poprvé se to objevilo v době konání ME v kopané - šlo o reklamu polských firem - a druhá vlna před několika dny (během dne více jak 100 inzerátů).

Tedy volný přístup je omezen centrálně bez vlivu jednotlivých adminů.

Druhá otázka je registrace - zaslal jsem dotaz, neboť na tyto stránky vidím 3 zaregistrované, ale server odmítá registraci nových zživatelů s odkazem, že už je nick obsazen. Tady bude potřeba počkat na odpověď.děkuji za pochopení Admin
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one