Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5074"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Obávám se, že ze strany nového vedení osadního výboru došlo ke zneužití přístupu k těmto stránkám. Jako první počin bylo ZRUŠENÍ kompletní rubriky Diskuze.

Lituji, ale v rámci dohod jsem v polovině měsíce prosince sdělil nové předsedkyni přístupy jak ke stránkám tak i e-mailu který se k tomu váže. Výsledkem je odstranění celé diskuze a tedy hrubé zneužití důvěry.

PROČ?

V tuto chvíli jsou stránky převedeny do "tvrdého" přihlášení a nadále budou přístupné pouze osobám znalým. Již v úvodu jsem jasně deklaroval, proč tyto stránky vznikají a jaké jsou podmínky provozu. To, že jsem ze zdravotních důvodů neobnovil své pokračování v OsV nedává nikomu právo něco rušit, měnit a přizpůsobovat. Pokud má takovou touhu, pak ať si založí vlastní stránky.

Po celou dobu provozu těchto stránek, a je to k dnešnímu dni 826 dní, jsem dbal o to, aby zde neprocházely osobní vulgární útoky.

Dnešek mě bohužel přesvědčil, že to nebylo jediné před čím se bránit.

Přeji novému osadnímu výboru hodně úspěchů a zdařilých akcí. Jen nejsem přesvědčen, že s takovým přístupem budu schopen dodržet svou nabídku, že v rámci svých možností vždy pomohu.

Na závěr si neodpustím jeden dotaz - jak může OsV rozhodovat o něčem co mu nepatří a nikdy nepatřilo? Stránky Kopaniny vznikly dlouho před tím, než jsem se stal členem OsV. Stránky byly plně k dispozici, ale nikdy nebyly majetkem OsV. Veškeré časové a finanční nároky ale i odpovědnost byly vždy na mé straně a není tedy zcela jasné, na základě čeho se OsV rozhodoval.

01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one