Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8023"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Myslim, ze nam Blanarova rekla o sobe uplne vsechno. A takhle je to i s tim snehem ale to uz znate.
Jo.... někdo se pustil na velmi tenký led nebo.....
To vam mohlo dojit,ze s Blanarovou ne.
To vam mohlo dojit,ze s Blanarovou ne.
Jsem si myslela, že slušnost je nade vše.Ach jo, není. Asi.... Dobře nám tak .... nebo.....
Blanarova si zrejme neuvedomuje, ze se pise rok 2011.
Pane Imr nenechte se ovlivnovat komunistickymi praktikami.
Máte,co jste chtěli,nebo.......Nechápu,o co vám jde p. Blanarová
Varování a slušnost byla na místě. Dobře vám tak!!!
Obávám se, že ze strany nového vedení osadního výboru došlo ke zneužití přístupu k těmto stránkám. Jako první počin bylo ZRUŠENÍ kompletní rubriky Diskuze.

Lituji, ale v rámci dohod jsem v polovině měsíce prosince sdělil nové předsedkyni přístupy jak ke stránkám tak i e-mailu který se k tomu váže. Výsledkem je odstranění celé diskuze a tedy hrubé zneužití důvěry.

PROČ?

V tuto chvíli jsou stránky převedeny do "tvrdého" přihlášení a nadále budou přístupné pouze osobám znalým. Již v úvodu jsem jasně deklaroval, proč tyto stránky vznikají a jaké jsou podmínky provozu. To, že jsem ze zdravotních důvodů neobnovil své pokračování v OsV nedává nikomu právo něco rušit, měnit a přizpůsobovat. Pokud má takovou touhu, pak ať si založí vlastní stránky.

Po celou dobu provozu těchto stránek, a je to k dnešnímu dni 826 dní, jsem dbal o to, aby zde neprocházely osobní vulgární útoky.

Dnešek mě bohužel přesvědčil, že to nebylo jediné před čím se bránit.

Přeji novému osadnímu výboru hodně úspěchů a zdařilých akcí. Jen nejsem přesvědčen, že s takovým přístupem budu schopen dodržet svou nabídku, že v rámci svých možností vždy pomohu.

Na závěr si neodpustím jeden dotaz - jak může OsV rozhodovat o něčem co mu nepatří a nikdy nepatřilo? Stránky Kopaniny vznikly dlouho před tím, než jsem se stal členem OsV. Stránky byly plně k dispozici, ale nikdy nebyly majetkem OsV. Veškeré časové a finanční nároky ale i odpovědnost byly vždy na mé straně a není tedy zcela jasné, na základě čeho se OsV rozhodoval.

01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one