Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1167"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Všem přeji HEZKÉ VELIKONOCE
Jarda
Všem kteří ještě navštěvují tyto stránky přeji krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový Rok
Jarda
Proč se musím dovědět až na schůzi zastupitelstva města Aše , která to má schálit , že se mění vedení osadního výboru Kopanin a Doudravy . Podle mě by o takovém návrhu rozhodovat občané na veřejné schůzi která se nekonala. Nikdo neví kdo vlastně v osadním výboru je a když těď dostává peníze za elektrárny kam jdou a jak je využívají. Žádné vyúčtování jsem neviděl ani o něm neslyšel.Připadá mi to docela divné,že občané nemají žádný přehled.

OBČAN
Souhlasím s Hugem žádná aktivita.Ale přesto přeji Všem kdo navštíví tyto stránky krásné prožití svátků Vánočních splnění všech přání a šťastný Nový Rok

Jarda
Žádná aktivita na těchto stránkách. To už není co si říci?
Hezký den přeje Hugo z Kopanin
Toto je dotaz který jsem napsal na oficiální stránky OSV,ale nikdo neodpovídá PROČ ?

Dobrý den,
proč není na Vaší stránce žádný zápis z poslední schůze 12.4 2016
A vůbec proč zde nejsou zápisy ze schůzí osadního výboru.
Nebo už se žádné nekonají ?
Děkuji předem za odpověď
Jarda
Jak jsem se dočetl v příspěvku od paní Dolanské tak připomínky budou zodpovězeny na prvním zasedání OSV v Novém roce ,která se konala 4.2 2016,ale opět nic.Zápis řeší pár nesmyslů avůbec neodpovídá na naše otázky co je z penězi za elektrárny,kolik a jak byly investovány do našich vesnic,aby se nám lépe žilo.Opět to odeznělo do zatracení.Proto žádám OSV aby již konečně začal něco konkréního dělat,ale hlavně nás o tom zde v zápisech informoval.Podle mě jedna nebo dvě schůze OSV za rok nestačí jak dokazují zápisy.
S pozdravem-čekám odpověď
Občan
Toto jsem napsal na oficiální stránky OSV,ale dávám to pro jistotu i sem pro případ,že by to OSV smazalo
Ještě jednou hezký den.
Hezký den
Plně souhlasím s názorem Kopaninčáka.OSV funguje v anonimitě před ostatními obyvateli.Zvláště teď ,kdy jsme dostali více peněz za větrné elektrárny jsme absolutně odtrženi od jakékoliv informace o použití peněz,plánů,atd.Nevíme vůbec nic,zda se OSV schází řeší naše problémy a starosti.O předchozím OSV jsme věděli všechno,kdy se schází co řeší a jak se to vyvíjí nebo to dopadlo.Samozřejmostí bylo pravidelné vyúčtování fionančních prostředků od města bylo samozřejmostí.Každoměsíční zasedání OSV bylo veřejné,několikrát jsem na něm byl a dotazy které jsem měl vždy zodpověděli.U nového OSV to vypádá jako v naší politické scéně.Drž hubu a krok co děláme do toho ti nic není.Otázkou je zda se vůbec něco dělá.Jsem absolutně nespokojen s informovaností ze strany OSV.Doufám,že nebude tento příspěvek,který neobsahuje žádné vulgarismy a urážky vymazán.
S pozdravem - čekám na odpověď
Občan
Toto jsem napsal na oficiální stránky OSV,ale dávám to pro jistotu i sem pro případ,že by to OSV smazalo
Ještě jednou hezký den.
Předcházející příspěvek se nezobrazil celý (pravděpodobně přesáhl povolenou délku příspěvku) a tak po zjištění, že je vložen i na oficiální stránky OsV jsem poslední odstavec zkopíroval a vložil sem. Tím napravuji chybu ke které došlo.

Admin

Citace posledního odstavce:
"!Na závěr jednu poznámku - byl-li to záměr nebo náhoda, ale komunikace kolem zaplacení stránek OSV mi přišlo jak komiksový příběh. Opravdu se OSV domnívá, že za ně bude vše hlídat někdo jiný? Znovu k veřejné schůzi - správce stránek je člen OSV a ten by si tohle měl hlídat a ne to nechat dojít do stavu, že správce serveru zastaví provoz. Pokud se to zdá namyšlené tak ne,takto to totiž normálně funguje. A jako příklad - pořád jedou stránky které využíval předešlý OSV. A nejsou tam reklamy - tedy ten kdo je vytvořil a provozuje asi platí včas a podle smlouvy. Asi je potřeba si přiznat, že je klika že se ty stránky nedostaly do rukou současné sestavy."
Vložil jsem na oficiální stránky příspěvek který si dovlím dát i sem.

Zdravím všechny.
přistál mi v poště email pí. Dolanské se žádostí o fotky, zážitky a příhody z našich obcí. Překvapení!! Jen jsem tak nevěděl zda se smát nebo brečet.
V dubnu letošního roku proběhla veřejná schůze OSV, kde mimo jiné byla silná kritika na komunikaci OSV a obyvatel. Pan Diviš velice, ale velice rázně před starostou Mgr. Blažkem spolu s předsednicí OSV slibovali, že se situace změní a vše bude v pořádku. Proč se asi říká "Sliby se slibují, blázni se radují?! Komunikace se samozřejmě vůbec nezměnila, kromě zápisu z veřejné schůze a pozvánky na zvířátka. Takže ten email je reakcí na slib o zlepšení komunikace a využití stránek OSV - nutno zdůraznit, že tedy po 8 měsících opravdu je to počin (nic proti tomu požadavku - lidé zachytí zajímavé události. Ale pokud je pí. Dolanská všemi z OSV na veřejné schůzi označována jako správce stránek a garantem jejich slibů. Pak je to asi opravdu mimo mísu) k zamyšlení .
Konkrétně:
OsV 22.4.2015 zápis z veřejná schůze
OsV 24.4.2015 oznámeno složení výboru
24.8.2015 pozvánka na ranč Elrico za zvířátky
2.12.2014 žádost o fotky ze života

Kde je aspoň nástin hospodaření, kde je aspoň nástin činnosti OSV? O tom, že by obyvatel přišel na schůzi OSV se nadá ani uvažovat - nikdo totiž netuší, kdy se sejde. Kde jsou plány na příští rok - a to ani nepředpokládám, že by se OSV obrátil na obyvatele co je trápí, co potřebují a nedej Bože požadují.

Na závěr jednu poznámku - byl-li to záměr nebo náhoda, ale komunikace kolem zaplacení stránek OSV mi přišlo jak komiksový příběh. Opravdu se OSV domnívá, že za ně bude vše hlídat někdo jiný? Znovu k veřejné schůzi - správce stránek je člen OSV a ten by si tohle měl hlídat a ne to nechat dojít do stavu, že správce serveru zastaví provoz. Pokud se to zdá namy
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one