Číst vše v diskuzi

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9614"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Proc mate potrebu se tu vzajemne postuchovat a delat tu jeste hustejsi atmosferu? Pokud se vam tyto stranky nelibi, tak si zalozte vlastni a vse bude ve vasich rukou vcetne diskuse smiley
To ja prece vim, ze to nejsou stranky osadniho vyboru ty trdlo. Zprava mela adresata a ten moc dobre vi o cem to je.
Ahojky milý anonyme. Toto nejsou stránky OV, odkaz na osadní výbor http://www.kopaniny-doubrava.cz/
Vidis Admine jak se ti podarilo zlikvidovat stranky. Posledni lednovy prispevek a konecna. Je to smutne, ale dalo se ocekavat, ze to svym pristupem zabijes. Svoboda projevu ti nic nerika a vymluvy o osobnim napadani byly jen zasterkou nefunkcniho osadniho vyboru. Bylo chybou neprijimat slova kritiky, napadat a vyhrozovat prispivajicim. Ted si muzes stranky nalozit do octa. Preji hodne uspechu.
Dobrý den.
Na Nástěnce je informace o nutnosti řešit rozdíl mezi půvoním stavem plochy pozemků oproti novým údajům vyplývajícím z digitalizace katastrálních map
Admin
Dobrý den,
v uplynulém týdnu dokončil poskytovatel služeb převod těchto stránek na nové servery a současně výrazně změnil prostředí.
Prvním poznatkem je uvolnění diskuze tak jak fungovala dříve. Stejně tak registrace případných zájemců je řešena přes emailovou adresu.
V příštích dnech se bude vzhled stránek občas měnit - je to dáno změnou technologie a nutnosti nastavit stránky do správné kondice. To chce nejen čas a občas i se naučit něco nového.

děkuji zájemcům za trpělivost

Admin
Dobrý den.

Asi si někteří všimli při pokusu o přístup do diskuze, že nelze zadat nový příspěvek bez registrace.

Bohužel toto není opatření mé, ani adminů na jiných stránkách, ale správců serveru WEBGARDEN. Protože na dotaz jsem ještě nedostal odpověď, mohu se pouze domnívat, že jde o reakci na plnění jednotlivých stránek reklamamou produkovanou automaty. Poprvé se to objevilo v době konání ME v kopané - šlo o reklamu polských firem - a druhá vlna před několika dny (během dne více jak 100 inzerátů).

Tedy volný přístup je omezen centrálně bez vlivu jednotlivých adminů.

Druhá otázka je registrace - zaslal jsem dotaz, neboť na tyto stránky vidím 3 zaregistrované, ale server odmítá registraci nových zživatelů s odkazem, že už je nick obsazen. Tady bude potřeba počkat na odpověď.děkuji za pochopení Admin
Pane Naštvaný, příspěvky, které byly smazány asi těžko dohledáme, protože si je zřejmě kromě, pana Admina, nikdo nepřečetl. Takže těžko soudit, co v nich bylo tak pobuřujícího a urážejícího, že byly bleskově smazány. A zde je ten problém, proč názory druhých, které se panu Adminovi nelíbily mazal? Teď těžko odsuzovat pisatele, kterému byly jeho připomínky a názory mazány, když je zná pouze osoba, která o všem rozhoduje.

Takže pane Naštvaný, nebuďte tak kritický, když nejste do věci zasvěcen.

Ony ty naše vesničky, jsou jedna velká falešná hra, na kterou se asi dotyčnému kritikovi už nechce koukat a hlavně poslouchat, tak vyjadřuje co cítí.

Je demokracie!!!! Každý může mít svůj názor, tak nebuďte pane Naštvaný plný zášti a emocí, o tom to přece je, mít možnost vyjádřit se, zamozřejmě slušnou formou.smileysmileysmileysmileysmiley
Zdravím všechny co to čtou tyto stránky.

Po delší době jsem se dostal k přečtení všech příspěvků z poslední doby. A věřte, hlava mi to nebere.

Jsem hluboce přesvědčen, že starý osadní výbor vykonal pro naše obce hodně dobrého. A tyto stránky, ať už se to zneuznanému rýpalovi líbí nebo nelíbí, vykonaly mnohé. To prostě nejde popřít. Tedy pokud nejsem neschopný závistivec, co se bude mstít. A to je asi tento případ.

V posledním příspěvku už to jde tak daleko, že je napaden nejen admin ale i „paní adminová“- Tak to je podle mne fakt hnus a ta zášť a potřeba vykřičet „Ne já ale vy všichni jste špatní“ je zcela evidentní.

Napadat admina, že mazal příspěvky, které se nehodily výboru!? Takže jaké? Které? A že někomu lezl někam…… Asi jo, pokaždé když se svým notýskem a brejličkami běhal po obou obcích s úředníky. Pokaždé, když seděl jako host na zastupitelstvu a sledoval co se děje? Kde jsi byl Ty – jediný spravedlivý – jediný co má právo hodnotit – jediný co rozhoduje kdo je a kdo není poctivý. Fakt dobrý vtip – tedy opravdu jsi přesvědčen, že nikdo nezná tajuplného pisatele? Jsi naivní, ale za svůj průser si můžeš sám. Není potřeba se mstít. A Tvé příspěvky jsou jen a jen pomsta. Nic víc.

Je skoda,ze pan admin s pani adminovou maji kratkou pamet,ale vlastne se ani neni cemu divit.Mozna,ze mazani vseho co nebylo vhod predeslemu vyboru,nelze nazvat cenzurou,ale lezenim do ...... Upozornuji vas,ze si nepotrebuji nic lecit a ze pisi cesky.Bohuzel vsak pro uplne jine ctenare nez jste vy dva.
01.01.2010 00:00:00
Kopaniny
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one